TABULKA 1.TŘÍDY 2021

 

Pořadí

Klub

Vítězství Porážky Body v tabulce Sety Hry Body

1.

 LTC  Houštka "D"

6 1 16 :   5 35 : 14 253 : 170 13

2.

 TC  Úvaly  "A"

5 2 14 :   7 31 : 22 256 : 220 12

3.

 LTC  Houštka "A"

4 3 11 : 10 27 : 22 213 : 202 11

4.

 Tenis  Brandýs "A"

4 3 12 :   9 27 : 20 205 : 185 11

5.

 Sokol  Vinoř "A"

4 3 11 : 10 26 : 25 239 : 222 11

6.

 Lázně  Toušeň "A"

2 5  6 : 15 15 : 33 170 : 247 9

7.

 Sokol  Dolní Počernice "C"

2 5  9 : 12 21 : 26 198 : 204 9

8.

 Sokol  Nehvizdy

1 6  5 : 16 12 : 33 155 : 239 8
 
O pořadí na  3. až  5. místě rozhodl při rovnosti bodů dle článku 136  SŘ  v  pomocné tabulce vzájemných utkání počet získaných  bodů v utkáních.
 
3.   LTC  Houštka "A" 2 0 5 : 1 10 :  3 67 : 52 4
4.   Tenis Brandýs "A" 1 1 3 : 3   7 :  6 67 : 59 3
5.   Sokol  Vinoř "A" 0 2 1 : 5    3 : 11 50 : 73 2
 
O pořadí na  6. a  7. místě rozhodl při rovnosti bodů dle čl. 136 soutěžního řádu výsledek vzájemného utkání těchto družstev.
 

Vítězem  44. ročníku  "BUĎ FIT"  se stalo družstvo  LTC Houštka "A".

Na vítězství družstva se podíleli hráči:  Berger Miroslav, Šubrt Jaroslav, Blažek Martin, a Kudláček Pavel..

Blahopřejeme.

 

Do II. třídy pro příští ročník sestupují družstva  Sokol Dolní Počernice "C"  a  Sokol Nehvizdy.

 
 
 

ČASOVÝ SLED

 

Číslo kola

Datum

Utkání č. Domácí Hosté Body Sety Hry

1.

 5.5.2021

1.

Lázně  Toušeň "A" TC  Úvaly "A" 0 : 3 1 : 6 27 : 41

2.

Sokol  Nehvizdy LTC  Houštka "D" 0 : 3 0 : 6 12 : 36

3.

Sokol  Vinoř "A" Tenis  Brandýs "A" 1 : 2 2 : 5 30 : 35

4.

Sokol  Dolní Počernice "C" LTC  Houška "A" 2 : 1 4 : 4 41 : 35

2.

12.5.2021

5.

Lázně  Toušeň "A" Sokol  Nehvizdy 1 : 2 3 : 4 29 : 34

6.

Tenis  Brandýs "A" LTC  Houštka "D" 1 : 2 3 : 4 25 : 37

7.

TC  Úvaly "A" Sokol  Dolní Počernice "C" 2 : 1 4 : 3 38 : 29

8.

LTC  Houštka "A" Sokol  Vinoř "A" 3 : 0 6 : 1 38 : 20

3.

19.5.2021

9.

LTC  Houštka "D" LTC  Houštka "A" 2 : 1 5 : 2 31 : 25

10.

Sokol  Nehvizdy Tenis  Brandýs "A" 0 : 3 0 : 6  9 : 36

11.

Sokol  Vinoř "A" TC  Úvaly "A" 2 : 1 5 : 3 44 : 42

12.

Sokol  Dolní Počernice "C" Lázně  Toušeň "A" 1 : 2 3 : 4 31 : 28

4.

26.5.2021

13.

Lázně  Toušeň "A" Sokol  Vinoř "A" 0 : 3 1 : 6 25 : 43

14.

TC  Úvaly "A" LTC  Houštka "D" 2 : 1 5 : 4 35 : 38

15.

Sokol  Dolní Počernice "C" Sokol  Nehvizdy 3 : 0 6 : 0 36 : 15

16.

LTC  Houštka "A" Tenis  Brandýs "A" 2 : 1 4 : 2 29 : 32

5.

2.6.2021

17.

LTC  Houštka "D" Lázně  Toušeň "A" 3 : 0 6 : 0 36 : 12

18.

Sokol  Nehvizdy LTC  Houštka "A" 1 : 2 2 : 4 21 : 29

19.

Tenis  Brandýs "A" TC  Úvaly "A" 2 : 1 4 : 3 27 : 24

20.

Sokol  Vinoř "A" Sokol  Dolní Počernice "C" 3 : 0 6 : 0 36 :   5

6.

9.6.2021

21.

Lázně  Toušeň "A" Tenis  Brandýs "A" 2 : 1 4 : 3 29 : 28

22.

Sokol  Vinoř "A" Sokol  Nehvizdy 2 : 1 4 : 3 34 : 32

23.

Sokol  Dolní Počernice "C" LTC  Houštka "D" 1 : 2 2 : 4 29 : 30

24.

TC  Úvaly "A" LTC  Houštka "A" 3 : 0 6 : 2 37 : 23

7.

16.6.2021

25.

LTC  Houštka "D" Sokol  Vinoř "A" 3 : 0 6 : 2 45 : 32

26.

Sokol  Nehvizdy TC  Úvaly "A" 1 : 2 3 : 4 32 : 39

27.

Tenis  Brandýs "A" Sokol  Dolní Počernice "C" 2 : 1 4 : 3 22 : 27

28.

LTC  Houštka "A" Lázně  Toušeň "A" 2 : 1 5 : 2 34 : 20